Sinyal yok sorunu

bilgisayar normal çalışırken durduk yere monitörden sinyol yok uyarısı geliyor ama kasa hala çalışıyor ışıkları ve fanları çalışıyor bilgisayarı kapatıp açmadan sinyal gelmiyor sebebi ne olabilir sizce ama lütfen kabloyu kontrol et vs. şeyler demeyin çünkü sorun kabloda olsa kapatıp açınça sinyal gelmezdi

umuttt umuttt (207)
6 yıl önce sordu

  • 1- Sen sadece probleminin çözümü için yapıpta sonuç alamadığın şeyleri ve varsa gözlemlerin, onları anlatmalısın. Yoksa şunu deyin bunu demeyin şeklinde ifadeler kullanılmamalıdır (Yardım talebinde bulunanların bunları söylemesi yerinde olmaz ve antipatiktir; hoş karşılanmayabilir. Kim ne yazacağına kendisi karar verir) 2- Bununla alakalı daha önce birçok konu açılmıştı. Önce araştırmalı, önceki konularda yapılan tavsiyeler senin probleminin çözümünde yeterli olmuyorsa veya senin yaşadığın probleme tam uyan konular değilse o halde konu açmalıydın. Öylesi hem site kurallarına uyardı hemde daha iyi olabilirdi. temmuz 6 yıl önce
  • sanırım soruyu tam okumamışsınız tamam konunun başlığı önceden açılmış olabilir ama aynı sorunu yaşayana rastlamadım sorum diğer sorulardan çok farklı genelde açılan başlıklarda mönitöre hiç görüntü gelmeyen vs. konular çözülmüş benim sorunumda bilgisayar çalışırken birden görüntü kesilmesiyle alakalı umuttt 6 yıl önce