Şirket mail adresi nasıl açabilirim? Ücretli mi?

Birde şirket kurumsal mail adresi nerde açiyıprum

kullanici569069 kullanici569069 (3)
4 yıl önce sordu

    Toplam 5 Cevap

    yanılmıyosam cpanelden bir kaç ayarla yapılıyor

    krsn krsn (233)
    4 yıl önce cevaplandı

      O nasıl oluyor

      kullanici569069 kullanici569069 (3)
      4 yıl önce cevaplandı

        eger sirket.com.tr gibi bir alan adın varsa sadece mail için Yandex kullanabilirsin. Yandex alan adları için mail servisi veriyor.

        hakan hakan (15424)
        4 yıl önce cevaplandı

          Şirket maili öyle ha diye açılan bir şey değil bildiğim kadarıyla. Bağlı olduğun bir şirket veya yönettiğin bir site var mı? O şekilde açabilirsin.

          omercik omercik (9418)
          4 yıl önce cevaplandı

            Şirket maili almak istiyorsan önce bir alan adı almalısın.

            Bu alan adı .com olacaksa godaddy gibi bir firmadan eğer com.tr olacaksa nic.tr adresinden satın alabilirsin. Com.tr alan adı almak daha zahmetli bir işlemdir. Com almak kolaydır. Eğer bir de web sitesi olacaksa o zaman bulundurma hizmeti almalısın. Bulundurma hizmeti aldığında mail hizmeti sana ücretsiz olarak verilir.

            murat murat (12492)