Sistem belirtilen dosyayı bulamıyor

Arkadaşlar Merhaba,

Bilgisayarımı her açtığımda

Windows Script Hosts

Kod: C:\eth\a.vbs
Satır: 1
Karakter: 1
Hata: Sistem belirtilen dosyayı bulamıyor.
Kod: 80070002
Kaynak: (null)

şeklinde hata veriyor. Seçenek olarak da sadece Tamam butonu var.

Çözümü Nedir?

fenethy fenethy (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    program indiriken arada  virüslü bir program inmiş tekrar kaldırılmış pc her açılışta onu açmaya çalışıyor Başlat /Görev zamanlayıcı / zaman kitaplığı /nda adını takip ve burdan bulabilirsin veya RevouninstallerPRO burdan indirin kurun üstte araçlar / otamatik başlatma yöneticisini tıklatın bilgisayar her açılışta görev alan programlar arasında bulabilirsin

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Teşekkür ederim çözdüm sorunu o hata ekrana gldiğinde hatayı kapatmadan görev yöneticisini açtım ordan programın dosya konumuna gittim onu sildim ama silmek için TrustedInstaller izin vermelidir diyor onuda uzmanım.net'te buldum artık hata glmiyor.

      fenethy fenethy (1)
      7 yıl önce cevaplandı

        Başkalarının işine de yarayabilir diye buraya da ekleyelim:

        Windows script host c:\eth\a.vbs komut dosyası bulunamıyor hatasının çözümü nedir?

        hakan hakan (15409)