Sistem Geri Yükleme başarıyla tamamlanamadı sorunu

Arkadaşlar bilgisayarımda Sistem Geri Yükleme veya onarım yapamıyorum. "Sistem Geri Yükleme başarıyla tamamlanamadı" hatası veriyor, acaba antivirüslerden mi kaynaklı?

Antivirüs olarak ESET Nod32 ve Malwarebytes kullanıyorum. Yardım eder misiniz?

oyuntubeyoutuber oyuntubeyoutuber (-89)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Antivirüslerden kaynaklandığını tespit etmek için bilgisayarı Güvenli Mod ile açarak Sistem Geri Yükleme yi deneyebilirsiniz. Güvenli Mod ile bilgisayarı açtığınızda anti-virüs ve diğer programlar devre dışı kalır ve sadece bilgisayarın açılması için gerekli programlar çalışır.

    Windows 10 Güvenli Mod ile açmak için buraya tıklayın.

    Windows 8 Güvenli Mod ile açmak için buraya tıklayın.

    Windows 7 Güvenli Mod ile açmak için buraya tıklayın.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    6 yıl önce cevaplandı

    Tahmin ettiğin gibi antivirüslerden kaynaklanma ihtimali çok yüksek. Malwarebytes 3.0 sürümü kullandığım zamanlar tıpkı bende senin gibi Sistem Geri Yükleme yapamadım, ama Malwarebytes'ı kaldırınca sorun düzeldi.

    Hatta belki inanmayacaksın ama Malwarebytes sistemimde yüklüyken Office uygulamalarının hiçbirini açamıyordum, "nereden böyle bir sonuca vardın" diye soracak olursan, Malwarebytes 3.0 sürümündeki "Exploit Protection" özelliğini kapatınca sorun düzelip, o özelliği açınca tekrar sorun yaşanıyordu.

    Buda böyle bir tecrübemdir, antivirüslerini bilgisayarından tamamen kaldırıp tekrar dene

    omercik omercik (9418)