Sistem geri yükleme başarıyla tamamlanmadı?

Windows 10 kullanıyorum Sistem geri yükleme yapma gereği vardı yapayım dedim şöyle hata geldi

şu çözümüde denedim olmadı: ÇÖZÜM:

nvidiagtx nvidiagtx (690)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Windows içinden değil gelişmiş başlangıç ayarlarından yapmayı deneyebilirsin.

    Windows 10 da gelişmiş başlangıç menüsüne nasıl girilir? konusundaki adımları uygulayıp gelişmiş başlangıç menüsüne girdikten sonra sırasıyla Sorun Gider > Gelişmiş Seçenekler bölümüne girip Sistem Geri Yükleme işlemini buradan yapmayı denemeni tavsiye ederim.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      @nvidiagtx knk ben demiştim :(

      @farurhenho abinin dediği gibi yap

      temmuz2004 temmuz2004 (47)
      6 yıl önce cevaplandı

        Klavyede Shift tuşuna basarak PC'yi yeniden başlat ve "Sorun Gider" gelişmiş seçeneklerinden yeniden dene. Buda olmazsa aynı şeyi bir kurtarma medyası (windows yükleme aracı, DVD veya flash bellek) kullanarak yap.

        Not: Aynı ekrana @farurhenho mesajında paylaşılan linkte gösterilen yoldanda erişilir, erişilebilir.

        temmuz temmuz (12505)