Sistem geri yükleme çalışmayı durdurdu hatası

Sistem geri yükleme programını çalıştırdığımda hata veriyor lütfen yardım edin

dvdn dvdn (-103)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Birde Güvenli modda çalıştırmayı dene. Yine sonuç alamazsan ve eğer başka geri alma noktası varsa birde onu denersin (Yine Güvenli Modda).

    Windows 10 Güvenli Mod Nasıl Açılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Mesajımı editledim, bakabilirsin. temmuz 7 yıl önce
    • Üç hafta önce nasıl yaptıysan aynısını yap. Üç haftadan beri hiç denemediysen yine deneme. Demek böylede gidiyor. temmuz 7 yıl önce