Sistem Geri Yükleme - Çözümü var mı?

Geçenlerde virüs bulaşmıştı. Bu virüs sistem geri yükleme dosyalarınada bulaşıyormuş. Ama ben ilk başta takmamıştım. Bende o kadar ilerlememiştir dedim.

Bu şekilde bir kaç dosya daha zarar görmüş. Farklı sistem geri yükleme noktalarıda denedim olmuyor.

Galiba çözümü yok ? :(

akif52 akif52 (34)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tarattığın programları söylermisin?

    Hayla virüs kaldığı için hata veriyor olabilir veya sildiğin virüsler sistem geri yüklemeye zarar vermiş başka dosyalarada zarar vermiş bence uğraşma format at derim.

    ardahd ardahd (631)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Ya format kesinlikle atmamalıyım Windows 8.1 kullanıyorum orda onarma falan var programlarına ve dosyalarına zarar vermeden sistemi onaran . Bilemiyorum altı üstü sadece sistem geri yükleme yapmak istiyordum oda olmadı. Virüslük bişey değil mesela fotoğrafta bahsedilen yolu aratıyorum hedef dosya belirtilen dosyada yok. Virüs olmasa gerek ya. Virüs kalkalı çok oldu 10 günlük sistem geri yükleme noktası . . akif52 7 yıl önce
    • Bu virüs işi sonradan cıktı başka bi amacla sistem geri yükleme noktası falan oluşturmuştum hepsi uçmuş büyük ihtimal başka bişey yapacagım artık bu konuda. Ekran kartı sürücü değişikliği ( eski ) , program yükle vs. bunları deneme icin böyle yaptık. Artık dönemiyoruz. Kendi yöntemlerimizle halledicez. akif52 7 yıl önce
    • Sistem onarmada yapabilirsin.Combofix , malwarebytes , 360 total security bunlarla tarat bi istenmeyen yazılımlar ve virüsler varmı diye bak. ardahd 7 yıl önce
    • Tamam hocam bu konuda problemimi çözdüm. Ama sana bir sorum daha olacak. Bununda çözümü formatlık ama yapmak istemiyorum yine. :D AMD ekran kartım gta 3 ü açmıyor. ( eskiden açıyordu. ) Şimdi ne yaparsam yapayım sadece İntel kartı ile açıyor. Sürücü sil yükle, eski sürüm kur, yeni sürüm kur, UnifL sürüm kur, Catalyst ayarlarını yap, Oyunu başka yerden tekrar yükle, diğer ayarlamaları yap.. olmuyor. Belki bildiginiz bir çözümü vardır. :) akif52 7 yıl önce
    • Sorununu çözebildiğine sevindim.Ekran kartı konusunda şu çözüm var denedinmi bilmiyorum.Masaüstüne sağ tık yap Değiştirilebilir grafikleri yapılandırı seç gta3'ü bul ve yüksek performansı seç o zaman amd ile açılması lazım. ardahd 7 yıl önce