Sistem geri yükleme hata mesajı

Windows 7 sistem geri yükleme başarıyla tamamlamadı hatası alıyorum.http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?cc=tr&lc=tr&dlc=tr&docname=c01894175 buradaki çözümler dışında başka çözüm yolları var mı?

efe efe (65)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Güvenli modda Sistem Geri Yükleme denenebilir. Bundada başarılı olunmazsa PC başlangıcında F8 tıklanarak girilen kurtarma seçenekleri ekranında (Güvenli moda girilen ekranda) en üstteki "Bilgisayarınızı onarın" seçeneğinden veya PC'nin doğrudan Windows 7 kurulum DVD'si ile başlatılarak ön yükleme sonrası girilecek "Bilgisayarınızı onarın" seçeneğinden Sistem Geri Yüklemeye ulaşılarak sistem geri yüklemesi yapılır. Bu yolla yapılacak sistem geri yüklemesinin başarısız olma ihtimali yok gibi birşeydir.

    temmuz temmuz (12505)