Sistem Geri Yükleme sonrası NVIDIA Denetim Masası kayboldu

Arkadaşlar 16 ocak tarihine aldım sistemi sistem geri yükleme başarıyla tamamlandı fakat masaüstüne sağ tıklıyorum Nvidia DENETİM MASASI Yok bunun çözümü varmıdır.

nvidiagtx nvidiagtx (690)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sistem tepsisinede bak (Saat ve tarihin olduğu bölüme). Orada "NVIDIA Ayarları" olacak ve onun sağtık menüsünde..

    Eğer yoksa PC'yi yeniden başlat.

    Yine gelmezse GeForce Experience ve gerekirse Nvidia sürücüyü yeniden yüklersin, geri gelir.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    Aygıt Yöneticisi'ne girip Görüntü Bağdaştırıcılarını kontrol et bakalım NVIDIA ekran kartının sürücüsü yüklü mü? Üzerinde ünlem işareti falan var mı?

    DDU ile ekran kartı sürücüsünü bilgisayardan kaldır.

    Display Driver Uninstaller (DDU) nedir, nasıl kullanılır?

    Daha sonra GeForce Experience programını bilgisayarına indirip NVIDIA ekran kartı sürücüsünü tekrar kurmayı dene. Muhtemelen Sistem Geri Yükleme sonrası yazılımsal bir sıkıntı çıktı, kaldırıp yeniden yüklemek sorunu çözecektir.

    GeForce Experience Nedir?

    omercik omercik (9418)