Sistem geri yükleme yaptığım halde silinen dosyalarım ve resimlerim geri gelmedi

Sistem geri yüklemeyi yapmamdaki amaç yanlışlıkla bir dosyayı silecekkken yanlışlıkla resimlerimi sildim ve Windows 7 de sistem geri yükleme yaptım ama dosyalar geldi içindeki resimler felan gelmedi halbuki resimleri silmeden 1 dk bile olmadan geri yükleme yaptım nasıl geri düzeltebilirim .

yardimedin21 yardimedin21 (5)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sistem geri yüklemenin mantığı bu değil. Yani, yanlışlıkla sildiğin bir resmi geri getirmek için sistem geri yüklemesi yapılmaz.

    Silinen resimlerini kurtarmak için Silinen dosyaları geri getirme konusuna bakabilirsin.

    omercik omercik (9418)