Sistem görüntüsü(İmaj) alma zararları

İşletim sisteminin yedeğini(imajının) almanın  avantajları yanında getirdiği dezavantaj var mıdır?

researcher researcher (17)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sistem imajı oluşturmanın tek dezavantajı bu imajları saklamak için bir miktar disk alanını, depolama alanını ayırmanız gerekiyor. Eğer depolama alanı ile ilgili bir sıkıntınız yoksa imaj oluşturmanın hiç bir dezavantajı yoktur.

    Bunun dışında sisteme ek bir yük getirmek gibi bir durumu yoktur.

    hakan hakan (15394)