Sistem görüntüsüne virüs taraması yapılır mı?

Sistem görüntüsüne virus taraması yapılır mı? Yapıyorum çok kısa sürüyor, o yüzden sordum. Tesekkürler.

kadiranil kadiranil (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    virüs programaı sistemin tamamını taramadığı için kısa sürmesi normal sistem görüntüsü yedeğini almadan önce bilgisayarı tarama yapıp öyle yedeği alsaydınız daha sağlıklı olurdu sonradan virüs girme olasılığı sıfır ihtimal

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

      anladım yani tarama yapılmıyor sistem görüntüsüne. Teşekürler cevap için.

      kadiranil kadiranil (1)