Sistem hatası 0xc0000022

Arkadaşlar sistemim geri yüklendikden sonra bu hatayi veriyor ama geri yuklenmiyor yardım edinş Yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkürler

hillfire hillfire (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    sistem dosyan zarar görmüş işletim sisteminin kurulum cdsini tak
    çalıştır komut satırına sfc /scannow yazarak sistem dosyalarını onarmayı dene

    olurda sorunun devam ederse biosdan cd den başlat ayarını yapıp kurulum cd sinin üzerinden kuruluma geç...repair onarma seçeneği var onunla onarmayı dene

    sorunun düzelicekdir ...

    olmadı en son çare format kolay gelsin ..

    kullanici567286 kullanici567286 (41)
    9 yıl önce cevaplandı

      facebookda bana arkadaslik ata bilirmisin istegini bekliyorum lutfen

       https://www.facebook.com/emre.karahan.39501

      hillfire hillfire (1)