Sistem kesintileri CPU çok kullanıyor?

arkadaşlar, Görev yöneticisini açtığım an %100 gösteriyor cpu , Sistem kesintileri kullanıyor :KASIYOR . Alalı 3 Ay oldu ne bu ya.

Ekran takılıyor anlamadım gitti.

nvidiagtx nvidiagtx (690)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1-)Virüs taraması yap. Her antivirüsü gerekirse teker teker denersin

    2-)Eğer hala olmazsa format atıp sürücüleri yükleyip. Güncellemeleri kapatırsın son güncellemelerde olabiliyor. Hatta benim pcde bundan  bozulmus olabilir. Neyse

    3-)Hala olmadıysa teknis servis ile görüş............  İnternette araştır baya araştır. Her yöntemi dene.

    Editledim

    temmuz2004 temmuz2004 (47)