Sistem özellikleri yetiği halde GTA 4 kasma sorunu

2.10 ghz işlemci

4 gb Ram

2048 mb ekran kartı

arkadaşlar görüdüğüz üzere bu sisteme sahibim ama gta 4 ü  iyi derece fps almam gerekirken neden bu durum oluyor

Ha birde 1.0.7.0 patch yüklü en son güncel sürüm zaten ve fps dosyası atım içine biraz hızlandı ama oynanır. kasma var ama bundan 5 ay önce yine böyle yapmıştım akıcı şekilde oynuyordum. Bu arada Ekran kartı güncel oyun ile ilgili gerekli tüm bileşenler yüklü Steam dan indirilmiştir

yani bu oyun hakkında bildikleriniz varmı zaten optimizasyon sorunlu bir oyun çıktığından belli hep öyle bunun bir çözümü varmıdır

Saygılarımla...

lucas77 lucas77 (199)
6 yıl önce sordu

  • merhaba gta 4 ün 2008 yılında çıkması biraz acele oldu çünkü oyun yapımcıları oyuna hiç başlamamış ve son güne bırakmamıştı sadece ekran kartının gb ı değildi bi onun kadarda modelide önemlidir.biraz bilgisayarda araştırmalar yaparsanız bazı programlar var oyunun kasmasını engelleyen bu arada size şunu söylemek isterimki.sorun furkan arkadaşımızın dediği gibi bilgisayar tozlanmış olabilir fazla ısınmış olabilir.eğer bilgisayarınız ekran kartı intel hd graphics 3000,4000 ise bir şey beklemeyin bende zamanında intel hd graphics 4000 kullandım ve gerçektende gta 4 ün hikayesini bitiremeden bırakmak zorunda kaldım sadece bu ekran kartındanda ardavarol 6 yıl önce
  • ibaret bir şey değildir bunun yanında ram ve işlemci ve harddiskte önemlidir ardavarol 6 yıl önce
  • ben intel core i5,8 gb ram,intel hd graphics 4000 gibi özelliklerle 20 fps alıyordum ardavarol 6 yıl önce
  • bu arada bazı insanlar gta 4 için en az 3 gb ram olduğunu söylüyor ne kadar doğru ne kadar yanlış bilinmez ardavarol 6 yıl önce
  • bilgilendirdiğin için teşekkür ederim yalnız ben Amd 6570 hd 2048 mb lık versiyon kullanıyorum bununla ilgili yorumun var mıdır gta 4 için lucas77 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

fan temizlemesi yap toz vardir cok

furkandd furkandd (-9)