Sistem özelliklerim Adobe Premiere programını çalıştırmak için uygun mu?

Aşağıda verdiğim sistem özelliklerine sahip bilgisayarımda Adobe Premiere programını kullanabilir miyim? Bilgi verir misiniz

SİSTEM ÖZELLİKLERİM:

             Makine Adı: GRUNDIG
               Machine Id: Bunu Koymadim :)
         Operating System: Windows 10 Home Single Language 64-bit (10.0, Build 14393) (14393.rs1_release_inmarket.170906-1810)
                 Language: Turkish (Regional Setting: Turkish)
      System Manufacturer: ARCELIK-A.S.
             System Model: GNB-1452-B1-N2
                     BIOS: CP123
                Processor: Intel(R) Celeron(R) CPU  N2810  @ 2.00GHz (2 CPUs), ~2.0GHz
                   Memory: 2048MB RAM
      Available OS Memory: 1930MB RAM
                Page File: 2907MB Kullanıldı, 1326MB Kullanilabilir
              Windows Dir: C:\Windows
          DirectX Version: DirectX 12
      DX Setup Parameters: Bulunamadı
         User DPI Setting: Sistem DPI Kullanılıyor
       System DPI Setting: 96 DPI (100 percent)
          DWM DPI Scaling: Etkin Değil
                 Miracast: Available, with HDCP
Microsoft Graphics Hybrid: Desteklenmiyor

oyuntubeyoutuber oyuntubeyoutuber (-89)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sistem gereksinim listesini burada bulabilirsin: Adobe Premiere Pro CC (2017) sistem gereksinimleri nelerdir?

    Bu listeye göre en az 8GB RAM gerekiyor. Yani bir şekilde bu bilgisayar sisteminde çalıştırsan bile bildiğin işkence çekersin. Hiç deneme derim.

    murat murat (12492)
    6 yıl önce cevaplandı

      Render alırken işlemcinin önemi çok büyük, Celeron işlemciyle render alamassın desem yanılmış sayılmam. Yani alırsın daha doğrusu fakat 1 GB'lık bir video için kaç saat beklersin orasını sen düşün. Aynı şekilde RAM'de önemli, Adobe Premiere programı 2 GB RAM'li bir sistemde hiçbir şekilde stabil çalışmaz.

      omercik omercik (9418)