Sistem Toplama Önerisi Bütçe 800TL

Merhaba, en fazla 800TL olcak şekilde sistem toplarmısınız sadece kasa olcak oyun amaçlı istiyorum.İşlemci İntel olsun.

ardahd ardahd (631)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    800TL bütçe ile oyun sistemi kurmak neredeyse imkansız. Oyun için bütçe en az 1500TL civarlarında olmalı. 800TL bütçe ile konsol almanı tavsiye ediyorum. İkinci el PS4 veya XBOX One bakabilirsin.

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Çok iyi bir sistem istemiyorum orta halli sistem istiyorum ardahd 8 yıl önce
    • Bütçen orta hal değil giriş seviyesi için bile maalesef yetersiz. Bu bütçeye 6.Nesil Skylake Pentium bile sığdırabilsek harici GPU olmayacak. Bu durumda ne oyun oynanabilir ne günlük işler rahatlıkla yapılabilir. Eğer giriş-orta seviye bir oyun bilgisayarı istiyorsan bütçen minimum 1500TL civarlarında olması gerekiyor. brsozl 8 yıl önce
    • Böyle bir şey düşündüm şu andaki sistemimden ram,ses kartı vs... alcam sadece işlemci,anakart,ekran kartı alsam yeterli olacağını düşünüyorum ardahd 8 yıl önce

    800 tl ile çok bir iyi sistem toplayamazsın

    edit: toplayabileceğin en iyi sistem bu

    ataberkthepro ataberkthepro (99)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Çok iyi sistem istemiyorum orta halli bir sistem istiyorum ardahd 8 yıl önce
    • cevabı editledim bir bak ataberkthepro 8 yıl önce
    • Sağol ataberk şu andaki sistemimden ram,ses kartını alıp sadece işlemci,anakart,ekran kartı almayı düşünüyorum daha iyi bir sistem olcak diye düşünüyorum. ardahd 8 yıl önce
    • sen bilirsin iyi olacak diyorsan sana kalmış birşey ataberkthepro 8 yıl önce

    merhabalar. elimde asus cm6870 marka kasa var. pc parcakları asus marka anakart kendi içinde gelen,1tb hard disk,intel i7 3770 3.40ghz işlemci,350w güç kaynaği, 8gb ram , nvidia gt630 ekrtan kartı var. oyun pc yapmak istiyorum elimdekilere ek yaparak haliyle ekran kartı yetmiyor.aklımdaki sorular ekran kartı amd m9 390x,  8g ram ve 650w güç kaynağı almayı düşünüyorum. anakartım uyum sağlar mı işmecim yeter mı veya başka problem olur mu

    sabmeh sabmeh (1)