Sistem Video Belleği 0 görünüyor

Merhaba, yeni görüyorum sistem video belleği 0 olarak gözüküyor oyunlarım özellikleri bilgisayarıma rahat uymasına rağmen kasıyor. Sistem video belleğini nasıl artırabilirim?

bloodanqel11 bloodanqel11 (7)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sistem Video Belleğinin 0 olması aslında iyi bir şey. Bunun anlamı şu: Sizin ekran kartınızın üzerinde yerleşik olarak yeterli bellek mevcut. Bu sebepten sistem belleğini kullanmaya ihtiyaç duymuyor.

    Bazı ekran kartları sistem belleğini de kullanır. Sistem belleği denen şey RAM'i ifade eder.  Sizin ekran kartınızın üzerinde yeterli tümleşik bellek olduğu için RAM'den kullanmıyor. Bu sebepten Sistem video belleği 0 görünüyor.  Bu performansı olumlu etkiler.

    hakan hakan (15424)