Sistemi ekran kartı ve hard disk olmadan test etmek

Arkadaşlar ben sahibinden sitesine eski bilgisayarımın ilanını verdim. Bir ilçeden biri aradı. Çarşamba günü alacağım dedi. Şimdi o 50 KM yol gelecek, boşa yorulmasın diye bu soruyu sorma gereksinimi duydum.

Şimdi benim eski bilgisayarı, ben yeni bilgisayar toplamadan önce yani 2 ay önce aktif kullanıyordum. Sonra ekran kartı ve diski bozuldu. Bende kıyıya koydum, şimdi satmak istedim. Boşa duracağına satayım dedim.

Dediğim gibi 2 ay önce aktif bilgisayarımdı. 2 Yıl kullandım yani. Ama şimdi aradan 2 ay geçti, alacak kişi de dediğim gibi 50 KM yol gelecek, ayıp olmasın. Boşa gelmesin. Bilgisayarın sorunsuz çalıştığını nasıl öğrenebilirim? Sadece ekran kartı ve disk yok diye çalıştıramıyorum. Alacak kişi, zaten ekran kartı ve disk olmadığını biliyor.

cesur20 cesur20 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    MERHABA;

    Ekran kartsız açılır. Onu'da Geçtim Bilgisayar HarDDisksiz Nasıl açılacak ?

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

    • APU sistem değil ama? cesur20 6 yıl önce
    • Ozaman Olmaz zaten nvidiagtx 6 yıl önce

    APU olmasa bile ekran kartsız açılmayacağını kim söyledi? Intel işlemciye dahil olan grafik işlemci sayesinde harici ekran kartı olmadan bile görüntü verir. Oyun oynamak isterse harici ekran kartını kendisi alır.

    HDD olmadan sistem hiçbir şekilde açılmaz ama. Sistem Windows'u nereden başlatacak? HDD mutlaka olmalıdır.

    omercik omercik (9418)