Sistemim PUBG kaldırırmı?

Merhabalar, Donanımdan Oyunlardan iyi anlarım Sistemim PUBG için zaten yetiyor fakat size bir sormak istedim.

düz 8 GB ram ile çalıştırcam.

Sistemim:

8 GB DDR4 2400MhZ
intel core i5 7500
MSI GTX 1050Ti 4GB
Windows 10 64 Bit

Tahminim Ultra ayarlarda 40 FPS alırım ama önerilen sistem gereksinimlerde 8 GB yazıyor benim sistemde 8 GB kullanılabilir ram miktarı kaç olur.

Can you run it, recommended da uyumlu

nvidiagtx nvidiagtx (690)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Uyumlu ise sormaya ne gerek var knk emin olmak istiyorsan oyunu aç bence

    Ama medium ayarda oynamanı tavsiye ederim.

    temmuz2004 temmuz2004 (47)
    6 yıl önce cevaplandı

      Lowda çok rahat bir şekilde oynarsın. Bir sıkıntı olmaz.

      toprak34 toprak34 (2026)
      6 yıl önce cevaplandı

      • teknobiyotikte adam şu sistemle ultra ayarlarda 40 fps aldı ? anlatırmısın @toprak34 nvidiagtx 6 yıl önce
      • https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-tv-intel-kaby-lake-g4600-3-6-ghz-gtx1050ti-4gb-8gb-ddr4-1tb-hdd-oyun-bilgisayari.html nvidiagtx 6 yıl önce
      • pardon 20 - 40 arası nvidiagtx 6 yıl önce
      • @nvidiagtx ultra ayarları napıcaksın ki? Sen oyununa bak tamam grafiklerde önemlide ultra neden bu kadar önemli? @toprak34 @jaff2 nin dediği gibi yap bence boşver ultra ayarını falan oyununa bak sen 😉😎 temmuz2004 6 yıl önce
      • @temmuz2004 yok zaten çoğu oyuncu PUBG Ultra bile açsa oyun Adamlar LOW da VERY LOW Da oynuyor Shadow'lar Güçlü olduğu için oyuncuları görmekte zorlaşıyorş nvidiagtx 6 yıl önce
      • @nvidiagtx Ultra ile Low'un pek farkı yok. Ultrada sadece uçaktan atlarken dağlar vs. gözüküyor o kadar. toprak34 6 yıl önce
      • tamam sağol @toprak34 PUBG ile aram yok zaten oynamıyacağım CSGO bana yetiyor. nvidiagtx 6 yıl önce

      düşükte oynarsın oyunun optimizasyon sorunu olmasaydı orta ayarda oynardın

      jaff2 jaff2 (22)
      6 yıl önce cevaplandı

      • @jaff2 Optimizasyon sürümü PUBG'nin tam sürüme geçmesi ile birlikte büyük oranda düzeltildi. toprak34 6 yıl önce