Sistemime yetecek oyun önerisi

arkadaşlar sistemim şu

4 gb ddr3 1666 mhz

intel core i5 5575R

Ekran kartı Nvidia GTX 1050 2 GB

arkadaşlar açabilecek oyun varmıdır hayatta kalma ve macera olsa yeter

cevapcim cevapcim (7)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhabalar;

    Öncelikle Sistemin İdare eder bir sistem, Can You Run it Sitesini kullanmanızı tavsiye ederim,
    Benim burda şu oyunu açar açmaz demem yanlış dediğim gibi CYRI ( Can you run it ) sitesini kullanın.

    Can You Run it Sitesi Nedir,Nasıl kullanılır

    İşlemcin Gayet iyi Bir işlemci, Ekran kartın 1050 Yerine 1050Ti Olsaymış daha iyi olabilirmiş.

    nvidiagtx nvidiagtx (690)