Sistemimin kaldırdığı oyunun kasması ?

Öncellikle oyunun ismi prototype sistem gereksinimlerim fazlasıyla karşılıyor birde bu oyun 1 hafta önce pc imde kasmaz iken bu hafta oyunu açtığımda ksamaya başladı ? diğer oyunlarda gayet iyi performans alıyorum (NOT)= Visual Studio 2015 yüklendikten sonra oldu

lucas77 lucas77 (199)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Sistemi bir hafta öncesine geri al:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Arkasındanda sistemde virüs ve zararlı yazılımlar için tarama yaparsın:

    Malwarebytes nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Zemana AntiMalware nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    HitmanPro nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    AdwCleaner nedir.nasıl kullanılır? (tıkla)

    Sistemde yüklü antivirüs programıyla taramada yapılmalıdır.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      Visual Studio 2015 yanılmıyorsam arkaplanda uygulamalar çalıştırıyor ondan olabilir apache filan.

      krsn krsn (233)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Alakası yok olsa ols cpu nun %9 lık kısmını kullanır. nvidiagtx 6 yıl önce
      • benim pc aynı sorun yaşıyorum :D ondan o programlar yuklyinc kasma oluyor... krsn 6 yıl önce
      • İşlemci, ram düşükse sorun olur, sonuçta programlar ram yiyor,işlemcidem yiyor senin raminin düşük olmasından kaynaklıdır, nvidiagtx 6 yıl önce
      • 4 gb ram var krsn 6 yıl önce

      Eğer uygulama yüklemeden önce kasmıyorsa sorun çok bariz yüklediğin uygulama arkaplanda çalıştığından dolayı bilgisayarındaki oyun kasabilir ctrl+shift+esc tuşlarına basarak görev yöneticisinden başlangıçta başlayan uygulamayı devre dışı bırakabilirsin böylece sen açana kadar uygulama arkaplanda çalışmaz.

      umuttt umuttt (207)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Alakadı yok bwnimde arka planda çalışıyordu hiö bir etksii yok. nvidiagtx 6 yıl önce
      • Nasıl Alakası yok sürekli çalışan bir program senin işlemcini sürekli kullanıyor senin dediğin gibi alakası olmasaydı bilgisayarlar çok program açınca kasmazlardı 2 tane gta 5 i aynı anda bir bilgisayarda açarsan performansı etkilemez mi sence umuttt 6 yıl önce
      • doğrudur sistemi yetmiyorsa : örneğin pentium eski bir işlemci varsa çok fazla kullanır nvidiagtx 6 yıl önce