Site için öneriler

sorular'a tıkayınca

  • cevaplanmamış sorular
  • aktif sorular
  • paylaşılan çözümler

seçeneklerinin yanında bir de hiç cevap yazılmamış 0 cevaplı soruların listelendiği buton olsa nasıl olur?

çünkü "cevaplanmamış sorular" altındakilerin çoğu çözüldü işaretlenmemiş cevaplanmış sorular ve hiç bi şey yazılmayan sorular arada kayboluyor.

----------------------------------------------------------

2. önerim, üye profilinde sorular çözülenlerle karışık gösterilmese daha iyi değil mi? Bir üyenin profiline baktığımızda çözülmeyen soruların hangileri olduğunu anlayabilirsek çözmeye çalışırız.

misty misty (556)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Malesef bazı kullanıcılar, sorularına cevap aldığında sorunları çözülse dahi, çözüm olarak kabul et butonuna basmadığı için bu tarz durumlar olabiliyor.

    Soruyu alattin hocamıza mention yaparak haberdar edebilirsiniz. (@ alattin) , boşluğu kapatıp soruya eklerseniz alattin'e bildirim gidecektir.

    ismailsarp ismailsarp (6010)