Site İndexleme

Sitemi google search console aracılığıyla indexlettim fakat hala aramalarda çıkmıyor. Sitemi aramalarda nasıl çıkartabilirim.

dinamiktr dinamiktr (3)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    SiteMap oluşturdun mu? Site haritası oluşturup Search Console'a eklemende fayda var. Bundan sonra yapman gereken şey beklemek.

    Aynı zamanda eski Search Console üzerinde  Tarama > Google gibi getir adımından siteni hızlıca indeksletebilirsin.

    alattin alattin (16999)