Sitedeki Gömülü Video Nasıl İndirilir ?

Bir video sitesinden video indirmek istiyorum fakat internet manger download videoyu görmüyor farklı şeyler çıkıyor. Sanırım video siteye gömülü gibi.

Sitedeki  video'yu nasıl indirebilirim ?

ybaskin34 ybaskin34 (1440)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Sağ tık öğeyi denetle(f12) >>> network >>> media dan ön belleğe alınmakta olan videonun adresini kopyalayıp

    Yeni sekmede ara, eğer sunucu erişime izin verirse video açılır video açıldıktan sonra videonun üzerinde fareden sağ tık videoyu farklı kaydet ile yada IDM ile indirebilirsin (IDM programına giriş yapıp kopyaladığın adresi url ekle seçeneğindeki alana yapıştırıp indirmeyi deneyebilirsin)

    mutecessis mutecessis (216)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @mutecessis bi türlü yapamadım tam olarak nasıl olacak yahut farklı bi yol var mı ? ybaskin34 6 yıl önce

    Ücretli abonelik gerektiren sitelerden video indiremezsin, boşuna hiç uğraşmamalısın. Zira site yönetimi bunun önlemlerini yazılımsal ve teknik olarak almıştır zaten. Bu onların profesyonel faaliyetlerinin bir gereğidir, büyük yatırımlarda bulunarak bu önlemleri alırlar. Yoksa para kazanamazlar, profesyonel çabaları boşa çıkar. Sencede öyle değilmi :)

    Diğer -ücretli abonelik gerektirmeyen- sitelerde ise IDM download yöneticisinin o siteden download yapılabilmesini desteklemesi gerekir. IDM Video downloadlarda pek çok siteden desteği sağlasada her siteden video downloadını desteklemez. Bazı desteklenmeyen sitelerden video downloadları IDM ilede mümkün olamamaktadır.

    Senin olayın birincisiydi galiba. Hiç uğraşma boşuna :)

    Bak ben sana başka bir yol göstereyim ve tavsiyede bulunayım. Eğer istediğin videoyu download olmadan site üzerinden izleyebiliyorsan IDM değilde Bandicam veya benzeri pir programla masaüstünde izlenmesi srasında kayıt edebilirsin (Bandicam bu hususta çok başarılı olabilmektedir). Bu şekilde hem bir şekilde maksadına erişebilirsin hemde bunu legal bir yol ile yapmış olursun.

    Bandicamı Gezginler sitesinden download edebilirsin.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @temmuz blutv üyeliği olan bi arkadaştan almıştım hesap. Şimdi " Masum " Dizisini indirmek istiyorum bi nevi pc'de arşiv gibi durmasını istiyorum. .bunun içinde indirmek istedim. :) peki şöyle bi soru sorayım bu videolar korunuyor dedin ya , bu korumayı aşmanın yolu yok mu sağlam şekilde indirmek için ? yahut bandicam dışında başka bi yol ya da program var mı ? ybaskin34 6 yıl önce
    • Var elbette.. Ama bu hususta benim çok bilgim yok ve ayrıca olsada site kuralları gereği seninle paylaşamam. Yinede sana bir tiyo vereyim; torrent sitelerini araştır, oralarda hazır download edilmiş olanlarına mutlaka rastlayacaksın (TürkDepo vb torrent siteleri). Bir dahada bana sorma bununla alakalı :) temmuz 6 yıl önce
    • @temmuz eyvallah teşekkürler bakacam umarım işe yarar bişey bulurum. bu konuda kimden yarrdım alabilirim peki ? ybaskin34 6 yıl önce
    • İyi güldürdün vallahi BluTV yi görende Netflix sanır. Kolayca iniyor eski içerikleri de yenileri de. Adamlar çok bir önlem almamış Netd'den beri aynı sistemi kullanıyolar. bgshadow 6 yıl önce

    replay media catcher moruk yada kod yazabilirim dersen ffmpeg multistream download konularını araştır.

    fsociety fsociety (1)