Sitedeki zaman engelini nasıl kaldırabilirim .?

http://10minutemail.com/10MinuteMail/index.html arkadaşlar bu sitede 10 dakikada bir e posta adresi veryr daha erken almak istiyorum bu zamanlayıcıyı nasıl iptal edebilirim.

lütfen başka sitelerden alın demeyin ben bu siteden istiyorum.

Zaman engeli nasıl kalkar teşekkürler.

gnhn gnhn (7)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sunucu taraflı kodlara müdahele edemezsiniz, muhtemelen sunucuda var olan bir servis belli zaman aralıkları ile mail hesaplarını siliyor.

    Bu sebepten siz zaman engelini kaldıramazsınız. Sitede "Bana ver 10 dakika daha ver! " gibi bir seçenek var tıkladığınızda süre uzuyor. Fakat anladığım kadarı ile siz kalıcı olarak almak istiyorsunuz.  Bu mümkün değil.

    ergin ergin (2539)