Siteler beyaz sayfada kalıyor ?

Sitelere giriyorum beyaz sayfada kalıyor f5 çekiyorum bir kaç kez düzeliyor sadece ana sayfada yapmıyo her sayfada

emret emret (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

      Temmuz arkadaşımın dediklerine ek olarak kullandığın tarayıcının çerezlerini silerek deneme yapabilir misiniz?

      Tarayıcının çerezlerini silmek için Ctrl+Shift+Del tuşlarına basarak açılan pencereden Tarama Verilerini Temizle (Üstteki başlangıç seçeneğini En Baştan yaparak) temizleyin ve tekrar deneyin.

      ismailsarp ismailsarp (6010)