SİTELERDE İKON SORUNU

HEMEN BİR ÖRNEK RESİMLE AÇIKLIYIM SORUNUMU BUYRUN. İKONLAR DİKDÖRTGEN OLARAK GÖZÜKÜYOR. BAKARMISINIZ ?

konyali42 konyali42 (16)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Daha fazla bilgi verseniz daha net cevap alabilirsiniz.

    Site sizin mi?

    Tüm sitelerde mi böyle?

    Eğer site sizinse ve ikonları sağlayan font sunucuya yüklenmemiş ya da font linki hatalı demektir.

    murat murat (12492)
    8 yıl önce cevaplandı

      MAALESEF BÜYÜN SİTELERDE BÖYLE :( SİTE BENİM DEĞİL HOSTİNGER NERDEN BENİM OLSUN HİÇMİ DUYMADINIZ :D ONU ÖRNEK VERDİĞİMİ BELİRTTİM SADECE BİR ÇÖZÜM !

      konyali42 konyali42 (16)