Sitem için hit alabileceğim site veya yöntem var mı?

Sitem yeni olduğu için paylaşımlarla yükseleceğini sanmıyorum. Hit alabilecegim güvenli site veya yöntem var mı? Adsanse reklam alana kadar..

krsn krsn (233)
6 yıl önce sordu

  • Reklam yasak olduğu için site linki kaldırılmıştır. omercik 6 yıl önce
  • reklam bülümünden mesaj attım kimse dönüş yapmadı..? krsn 6 yıl önce
  • Gerekli şekilde elbet dönüş yapılır ama hakkında bölümünde açıkça reklam yapılmasının yasak olduğu bellidir. omercik 6 yıl önce
  • kusurabakmayın krsn 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Öncelikle burada bilgisinden faydalandığın arkadaşlarının emeklerine saygı göstereceksin. Sitene kopyala-yapıştır ile içerik yerleştirmeyeceksin.

Senin oluşturduğun, vaktini, bilgini, emeğini kullanarak oluşturduğun yazıları başkası kopyala-yapıştır ile sitene eklese ne düşünürsün?

Örneğin: GT Recovery nedir, ne işe yarar?  Bunu aynen kopyalayıp sitende yayınlamışsın. Bu hoş değil. @farurhenho emek vermiş uzmanim.net'te yayınlanmış. Bu sana hit kazandırmaz. Aksine bunu yaptığın için Google'ın gözünde değerin azalır.

uzmanim.net'te soru soruyorsun, bizde bilgilerimizi seninle paylaşıyoruz, ama bu yaptığın hiç hoş değil.

alattin alattin (16999)
6 yıl önce cevaplandı

    -2

    tmm

    krsn krsn (233)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Bu nasil cevap? Lutfen uzmanim.net hakkinda bolumunu oku. Aksi takdirde hesabina ceza uygulanacak. alattin 6 yıl önce
    • tmm :D krsn 6 yıl önce
    • zaten yaptırım yedin... nvidiagtx 6 yıl önce
    • böyle de güzel @nvidiagtx :) krsn 6 yıl önce
    • hayat devam ediyor @krsn nvidiagtx 6 yıl önce
    • @nvidia Kuşlar uçuyor.. krsn 6 yıl önce