Siteye giren her kişinin istenilen x,y koordinatına otomatik olarak tıklamasının javascript kodu nasıl olur?

Arkadaşlar websiteye birisi girdikten 3 saniye sonra  otomatik olarak istediğim x,y koordinatına tıklamasını istiyorum.Bunun javascript kodu nasıl olur.İnternette bakmadığım yer kalmadı desem yeridir.Pek çok kod denedim çalışmadı.Kodlamadan anlayan arkadaşlar yardımcı olabilri misiniz?

sapphire sapphire (66)
6 yıl önce sordu

  • tam olarak ne için kulanıcagını ögrenebilirmiyiz belki daha farklı yardımcı oluruz.. krsn 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Burada örnek bir kod var: http://jsfiddle.net/z5YjY/

Jquery

 jQuery(document.elementFromPoint(x, y)).click();

kodu ile istediğin x, y konumunu tıklatabilirsin.

Ayrıca

setInterval(function(){ alert('uzmanim.net') }, 3000);

kodu 3 saniyede bir çalışır.

Amacın web sitesinde reklam veya benzeri bir linki kullanıcı bilgisi haricinda tıklatmaksa yanlış yoldasın.

Ek: sitene baktım. Senin sitendeki video için şu kod çalışır, çalışıyor

$('.vjs-big-play-button').trigger('click');

Fakat sitendeki videolar monero mining yapıyor. Bunu izinsiz şekilde çalıştırman durumunda vidoza videoların yasaklanabilir.

alattin alattin (16984)
6 yıl önce cevaplandı

  • hocam bahsettiğiniz siteye gitmiştim ben ancak ben denememe rağmen bende çalışmadı.Ben ilk yazdığınız kodu denedim olmadı.Sadece ilk kodu denedim.İlk başta jQuery yazıyor.JQuery kütüphanesi eklemem gerekiyor mu? sapphire 6 yıl önce
  • evet ekle krsn 6 yıl önce
  • alattin yorumu güncellemişsiniz sağolun hocam.Size özelden de yazdım lütfen yardımcı olun.Ben kodu eklemiştim.Denememe rağmen otomatik şekilde çalışmadı video. sapphire 6 yıl önce
  • Seçeneklerde mining diye bişey vardı o tiki kaldırdım.Yan iartık yapmıyor.Amacım reklam tıklatmak değil video izlenme sayısını arttırmak.Lütfen yardımcı olun.Ben dediğinizi yapmama rağmen olmadı.Nerde hata yaptığımı bilmiyorum. sapphire 6 yıl önce
  • $('.vjs-big-play-button').trigger('click'); site bu: acsite2019.tr.gg sapphire 6 yıl önce
  • Ancak ben dediğinizi yapmama rağmen başaramadım. @alattin bana tam kodu verir misiniz? sapphire 6 yıl önce
  • @sapphire sitene tekrar baktım, Bahsettiğin şeyi vidoza videoları için yapamazsın. alattin 6 yıl önce
  • @alattin hocam ama siz yukarıda yazdığınız kod için çalışıyor yazmışsınız.Rica ediyorum.Tam olarak kodu yazın bana.Ben başka çalışmalarım için de kullanıcam yardımcı olursanız. sapphire 6 yıl önce
  • @sapphire ben o cevabı yazdığımda video oynatıcı kodu farklıydı ve çalışıyordu. Şimdi kontrol ettiğimde video player kodu değişmiş. alattin 6 yıl önce
  • @alattin peki şuandaki kodla olmuyor mu? sapphire 6 yıl önce

Güncel arkadaşlar yardımınızı bekliyorum.Ne yaptıysam olmadı.Umarım yardımcı olursunuz.

sapphire sapphire (66)