Siteye google account ile login olmak

Merhaba,

Bir sitem var ve google account'u ile giriş eklemek istiyorum. Uzmanim.net'e giriş kısmındaki gibi..

Yardımcı olabilecek var mı?

ilyashalatci ilyashalatci (26)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    @alattin hocamı çağıralım, bu işleri en iyi o bilir :)

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • bekliyorum hocam teşekkürler :) ilyashalatci 6 yıl önce
    • Haber verdim, en kısa zamanda ilgilenecektir. Bildirimleri açmayı unutmayın, yazdığında haberiniz daha kolay olur. @ilyashalatci omercik 6 yıl önce
    • Biliyorum açık teşekkürler ilyashalatci 6 yıl önce

    Sitende hangi programlama dilini kullanıyorsun. Keşke biraz daha bilgi verseydin.

    Google OAuth 2.0 kullanıyor. Bunu sitene entegre etmen lazım. Bunun için hazır kütüphaneler bulabilirsin. Google üzerinde asp.net  kullanıyorsan buradan ek bilgi alabilirsin: https://docs.microsoft.com/tr-tr/aspnet/core/security/authentication/social/

    Farklı bir dil örneğin php kullanıyorsan veya farklı bir dil buradaki kütüphanelerden yararlanabilirsin: https://developers.google.com/api-client-library/

    alattin alattin (16984)