Siteye html koduyla mp3 nasıl eklenir?

Ben Spotify'daki kodu yapıştırdım ama sadece 30 saniye çalıyor bu spotify kodu sitesi. Bir de Wix'de var ama sitemi Wix'e taşımak istemiyorum o da 30 saniye veriyor.

mlekesizzz mlekesizzz (40)
3 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

HTML kodu ile mp3 eklemek oldukça kolay.

<audio controls>
  <source src="Sarki.mp3" type="audio/mpeg">
Tarayıcınız bu özelliği desteklemiyor
</audio>

src bölümdeki değeri senin mp3 dosyanın adı ile değiştir. Bir de HTML dosyan ve mp3 dosyası aynı klasörde olsun.

Bir Playlist görünümü elde etmek istiyorsan HTML + CSS kullanmalısın.

Burada örnek bir kod var: https://codepen.io/craigstroman/pen/aOyRYx

alattin alattin (16984)
3 yıl önce cevaplandı

  • teşekkürler mlekesizzz 3 yıl önce
  • bide bir liste gibi yapabilirmiyim yani süslemeli liste şunun gibi https://sites.google.com/view/mvmrl/ana-sayfa @alattin mlekesizzz 3 yıl önce
  • Onun için HTML ve CSS bilmen gerekiyor. Örnek bir kod ekleyeyim alattin 3 yıl önce
  • teşekkürler mlekesizzz 3 yıl önce