Siteye ?orderby=10 ekleyince fiyat ağırlığını nasıl kontrol ederim?

Bir sitenin fiyat ağırlığını büyükten küçüğe nasıl sıralayabilirim ?

kullanici123825 kullanici123825 (1)
6 yıl önce sordu

  • Bana özeldende sormuşsun ama ben bu hususlarda tam bir fransızım. Maalesef öyle ama bu hususta (ve diğer birçok husustada) ustamız ve hocamız @alattin, açtığın konuyu görecek ve sana yardım edecektir, hiç kuşkun olmasın. temmuz 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Sorunu çok anlamamakla birlikte sanırım SQL sorgusu ile bunu yapmak istiyorsun.

Aşağıdaki SQL sorgusu Urunler tablosundaki ürünleri  yüksek fiyattan düşüğe doğru sıralar ve 10 ürünü alır.

select top 10 * from Urunler Order by Fiyat desc

alattin alattin (16999)
6 yıl önce cevaplandı

    array dizini işine yaramaz mı sıralamada

    krsn krsn (233)