Siteye unique kullanıcı girmesine izin vermek

Ben websiteme giren kişinin sonra tekrar tekrar girmesini istemiyorum.Yani bir kişi girince sitemden çıktıktan sonra tekrar giremesin.bunun javascript kodlaması nasıl olur?

sapphire sapphire (66)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bunu javascript ile kesin bir şekilde çözemezsin. Fakat php, asp.net gibi ile geliştirilmiş dinamik bir siten varsa IP adresi ve Cookie kullanarak bunu engelleyebilirsin. Bu da tam olarak çözüm olmaz.

    SOnuçta IP adresi değiştirilebilir veya Cookie silinebilir.

    alattin alattin (16999)
    6 yıl önce cevaplandı

      Neden böyle bir isteğin var ki? İnsanlar siteme ziyaretçi gelsin diye düşünür :)

      omercik omercik (9418)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Unique ziyaretçi istiyorum :) sapphire 6 yıl önce