Siyahlık Kalma Sorunu

Herhangi bir dosya kapatırken, ekranda siyah bir görüntü oluyor. Aynı şunun gibi:

http://prntscr.com/k4uqea

Bu resmin tam ekranlısını ve daha koyusunu düşünün. Dosyayı kapatırken kısa bir süre öyle kalıyor.

Normalde tabikide böyle görünmüyor. Buna benzediği için böyle gösterdim size.

Anlatabildim mi bilmiyorum, teşekkürler.

forcever forcever (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İİk yapman gereken ekran kartı sürücülerini güncellemen. Ekranda bu tür bir iz kalması genelde bir sürücü sorunudur. Başta ekran kartın olmak üzere tüm sürücülerinin güncel olduğundan emin ol.

    Büyük bir ihtimalle sürücü güncellemelerinden sonra sorun çözülecektir.

    murat murat (12492)