Sizce bilgisayarımın özellikleri iyimi ?

Açtığım ekran kartı konusunda aıda64 yüklemem söylendi ve daha önce yüklediğim programda farketmediğim bir çok kısım olduğunu gördüm.Sizce bilgisayarım iyimi ?

http://s3.dosya.tc/server5/nea1ei/Report.txt.html

Not : Anlaşılmıyorsa farklı bir şekilde tekrardan paylaşacağım.

Not : Özellikle ekran kartı,anakart ve işlemciye bakarsanız çok iyi olacak.Onun dışında diğer kısımlar boş ama yinede paylaşayım dedim.

Not : İsteğe göre fotoğraf olarak paylaşabilirim.

Yinede eklemeden edemedim :P

akif52 akif52 (34)
8 yıl önce sordu

  • Arkadaşlar asıl öğrenmek istediğim şey bilgisayarımda hangi şeyler upgradeye açık yani satın aldığımda ekran kartı işlemci ram falan hep değiştirilebiliyor ve çok iyi bir anakartı var dediler bi inceleyip bakarsanız çok iyi olacak. akif52 8 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Gayet iyi yanlız genellikle oyun bilgisayarı olarak mı yoksa normal olarak mı kullanmaktasınız ?

konyali42 konyali42 (16)
8 yıl önce cevaplandı

  • normal oyun bilgisayarımıki :D ısınıp patlsyacak korkusuna ancak internete giriyorum. akif52 8 yıl önce

Hewlett-Packard HP Pavilion g6 Notebook PC

Mobile DualCore Intel Core i5-2430M, 2500 MHz (25 x 100)

RAM 4 GB

 Görüntü Birimi:
      Görüntü Bağdaştırıcısı                            Intel(R) HD Graphics 3000  (2076 MB)
      3D-Hızlandırıcı                                   AMD Radeon HD 6450M/6470M/6490M (Seymour)
      3D-Hızlandırıcı                                   Intel HD Graphics 3000
      Monitör                                           Samsung 156AT05-H07  [15.6" LCD]

Bilgisayarın normal işlemler için yeterli oyunlar içinse orta seviyede bir performans sergiler.

Oyundan kastım yüksek işlemci, grafik işlemci ve RAM istemeyen oyunlar.  Sistem gereksinimleri yüksek oyunlarda sorun çıkartacaktır.

Fakat internet işlemleri, word, excel gibi uygulamalar için uygun.

murat murat (12492)
8 yıl önce cevaplandı

  • kardeş peki ekran kartı falan değişiyormu birdebenim ekran kartının slot tipi pci-e 2.0 x16 imiş nedir bu ? bide fotoğrafların tekinde boş pci-e 2.0 x16 slotu var.Biliyorum pekte oyun için iyi değil. :( Ama en azından bazı oyunları oynatsın isterdim. akif52 8 yıl önce