sizce bu sistem nasıl oyun oynamak icin

sizce aşağıdaki özelliklerdekisistem nasıl oyun oynamak icin iyi midir pubg csgo gta 5 zula wolfteam lol pubg lite gibi oyunları oynatırma

AMD Ryzen 3 1200 3.10GHz 8MB Soket AM4 İşlemci (Fanlı)
MSI A320M-A Pro AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200(OC)MHz mATX Gaming Anakart
Apacer Panther 8GB DDR4 3000Mhz CL16 (1x8GB) Black-Silver Gaming Ram (Bellek) - EK.08G2Z.GJF
MSI GeForce GT 1030 Aero ITX 2G OC 2GB GDDR5 64Bit DX12 Gaming Ekran Kartı
Apacer Panther AS340 240GB 550/520 MB/s 2.5" SATA 6Gb/s SSD Disk - AP240GAS340G-1
Rampage Spectra USB 3.0 Temperli Cam Rainbow Fan LED'li Mid Tower Gaming(Oyuncu) Kasa
Hiper PS-45 450W 12cm Fan Power Supply

ibrahimbs ibrahimbs (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu sistemi alarak 2200 TL'ye çöp toplamış olursunuz.
    Neden çöp peki ?

    Güç kaynağı ne olduğu belirsiz marka, C4 Diye tabir edilen everest PSU ile aynı.

    • Bütçeyi azıcık arttırıp bu PSU'yu alabilirsiniz. FSP60AHBC 500W PSU

    Kasanın hava akışının iyi olmadığını düşünüyorum zira sistemin ısınması için sebep yok. Sırf ışıklı diye sistemin havalandırmasından sirkulasyonundan mahrum bırakmayın.

    • Kasa olarak Zalman S4 Alabilirsiniz, Zalman ürünlerini kaliteli yapıyor. Zalman S4 Mid Case

    Ekran kartı 700 TL gibi komik fiyata satılıyor, şahsen ben bu fiyata bu ürünü almazdım bunun yerine bütçeyi arttırıp ya RX 570 Alabilirsiniz yada ekran kartından azıcık kısıp RX470, 1050 Ti, GTX 1050 alabilirsin daha iyi olur.

    RAM'in aynı modelini kullanıyorum bir sorun yaratmadı memnuniyetle alabilirsin.
    SSD'de iyi bir model gibi intenrette sorun yaşayanı görmedim.

    Bütçenizi söylermisiniz daha iyisi toplanılabilir.

    DÜZENLEME :

    https://www.teknobiyotik.com/kampanyali-oyuncu-bilgisayarlari/teknobiyotik-a1-oyuncu-bilgisayari.html

    Bu bilgisayarı almanı öneririm yalnız almadan önce aşağıdaki dediklerimi yap;

    Özelleştirme kısmından kasayı Dark Guardian 4x12 Fixed RGB seçin.
    Güç kaynağı yükselt kısmından Aerocool 400W VX serisi seçin
    Anakart yükselt kısmındana Asrock B450M-HDV seçin.
    Montaj Hizmeti kısmından Montaj istiyorum seçeneğini seçin.
    SSD Değiştir kısmından SSD Modelini Sandisk 240 GB seçin.

    Toplamda 2560 TL oldu, bu fiyata alınabilecek en iyi sistemlerden. İleride güç kaynağı yükseltmeden orta seviye ekran kartı eklersiniz, RAM eklersiniz, bence güzel oldu.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • 2600 yani yardımcı olursanız sevinirim ibrahimbs 3 yıl önce
    • Araştırıyorum hydra 3 yıl önce
    • Düzenledim @ibrahimbs bakabilirsin bilgisayara hydra 3 yıl önce