Sizce Çin malı telefon almalı mıyım?

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-sifir-galaxy-note-3-3g-android-4-3-3-sensor-5-7-inc-gel-gor-al-152537849/detay

Bu linkteki telefonu almak istiyorum.

Özellkleride iyi ama halkımızın Çin malına karşı birşeyi var anlamıyorum.

Aynı ürünler 2000 tl ye satılıyor bu çin malı biraz daha kalitesiz olduğu için 300-400 tl almalı mıyım.?

kullanici509855 kullanici509855 (28)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bence kimin ne dediği önemli değil. Özellikleri ihtiyacınızı karşılıyorsa, fiyatıda bütcenize uygunsa alabilirsiniz.

    Elbette orjinal telefon kalitesi ve performansını beklemeyin. Kullanılan malzemeler oldukça kalitesiz oluyor ve sorun çıkartma potansiyelide oldukça yüksek. Alacaksanız bu riskleri bilerek alın ve mutlaka garanti veren bir şirketten alın. Aksi takdirde oldukça başınız ağrıyabilir.

    hakan hakan (15424)
    10 yıl önce cevaplandı

      merhaba yani saana şöyle tavsiye de bulunuyum herşeyin orjinali makbuldur.bugun alırsın yarın bir sorun çıkar (ki illaki çıkar) bu sefer tamir ücreti telefonla eşdeğer fiyat olur çin malı genelde piyasa kızıştırma için yapılır insanları ucuz olması cezb eder unutma "bedava peynir sadece fare kapanında olur" bu mantıkla almamanı tavsiye ederim çin malı ürünlerde yedek parça aksesuar ve destek kısıtlıdır geniş ve yaygın değildir. benim fikrim bu yönde tercih senin şahine ne akdar modifiye yaparsan yap şahin şahindir görünüşü 1.18 bmw yede benzese önemli olan içi derim :)) seçim senin saygılarımla..

      laboustasarim laboustasarim (693)