Sizce Hangi Harddisk Almalıyım

merhaba önerilerinize ihtiyacım var sata veya ide harddisk almak istiyorum harddisk olayından baya çektim o yüzden sizce hangi harddisk daha kullanışlı teşekkürler.

yasinbilgin yasinbilgin (11)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Seagate sabitdiskleri oldukça iyidir. Sorunsuzdur. En azından benim ve müşterilerimin bilgisayarlarında henüz bu konuda yanılmadım. Seagate hardisklerin bende iyi bir izlenimi var.

    Western Digital genelde tavsiye etmiyorum. WD harddiskler ile çok sorun yaşadım. Özellikle harici taşınabilir disklerde bozulmalar ile çok karşılaştım.

    Seagate 7200 RPM sabitdisk tercih edebilirsiniz. Size 7200 RPM iki disk modeli:

    Seagate 3.5" 500GB Barracuda Sata 3.0 16MB Cache 7200Rpm Harddisk 164TL

    Seagate 3.5" 1TB HDD + 8GB SSD Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm SSHD 317TL

    Bunlardan bütçenize uygun olanı tercih edebilirsiniz. ikinci dis ayrıca SSD barındırıyor, performans olarak daha iyidir.

    Ayrıca fiyat araştırması yapmadım Vatan bilgisayardan başka sitelere de bakarsanız belki daha uygun fiyata bulabilirsiniz.

    cemkara cemkara (4215)