Sizce hangi konsolu almalıyım

merhaba konsol konusunda gerçekten çok kafam karıştı bu hafta içerisinde bir konsol alıcam fakat çok kafam karışmış durumda zamanında ps3 kullanmış birisiyim ve gayette iyi bir konsol olduğunu düşünüyorum.xbox 360 hiç kullanmadım fakat arkadaşım şiddetle tavsiye ediyor şuan kendisinide var.ve şuanlık elimde çocukluğumdan kalma bir ps2 var ve efsane bir oyun olan half life diye bir oyun var.Sizce ps2 ye oyun yükleyerek yola devammı etmeli yoksa bu 2 konsoldan birisini almakmı.benim düşüncem bir farklılık yapıp xbox 360 almak ama sizinde düşüncenizi almak istiyorum.

arday arday (-3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    pc sistem iyi pc xbox oyunları oynıyabilirsin link te karşılaştırma var
    https://www.youtube.com/watch?v=apRqCP5RDDE

    krsn krsn (233)