Size 4 Sorum Var!

1.Güvenlik Merkezini açamıyorum

2.Torrent Güvenli Midir

3.YFRGATCT.exe temizleme

4.yetanothercleaner.exe nedir güvenli midir

cristianoronaldo cristianoronaldo (171)
9 yıl önce sordu

  • Hakkında bölümünü okuyarak soruları nasıl sormanız gerektiği konusunda bilgi alabilirsiniz. hakan 9 yıl önce

Toplam 3 Cevap

utkubayat utkubayat (885)
9 yıl önce cevaplandı

    Torrent'i kendi sitesinden indir hatta bütün programları kendi sitesinden indir çünkü bazı hackerlar programları virüsleyip sitelere atarlar.

    reklamdannefreteden reklamdannefreteden (26)
    9 yıl önce cevaplandı

      "Torrent Güvenli Midir" sorunuza karşılık olarak:

      Torrent'in güvenilirliği hakkında hiçbir zaman 'kesin güvenlidir' denilemez. Dosyanın yayın kaynağı (sağlayıcı)nın ve içeriğinin ne olduğu oldukça önem taşır. Çünkü herkes Torrent dosyası oluşturabilir. Bu sebeple hiçbir zaman güvenilirliğinden emin olamayız.

      Ancak;

      Kaliteli ve güvenilir Torrent siteleri günümüzde mevcut. Film, dizi, oyun, program vb. dosyaları paylaşmayı hobi haline getirip, bizlerle bu dosyaları paylaşmaktan keyif alan kişilerin muhakkak beraber çalıştığı bir grup vardır. Örnek olarak kaliteli ve güvenilir hizmet veren birkaç grubu sizinle paylaşayım.

      TrackerTurk, TurkNova, TurkDepo, HDTurk

      pinhan pinhan (142)