sizi çok rahatsız ediyorum farkındayım ama kusura bakmayın şimdiden

-2

hocam camtasia studia veya avs video editor tarzı programlarda ekran kayıt videosu cektiğimde bu yerel disk c kullanıcı adı belgelerim oraya mı susuyor yanı mesela camtasia programını orda tıkladıkımda eğer o programla video yapmıssam orda mı olur video ya da diğer ekran kayıt programları

takintilii takintilii (-3)
9 yıl önce sordu

  • Benzer sorular daha önce kullanıcı tarafından soruldu. cemkara 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Bi işe kalkışırken sonunu düşünün hiçbişe olmaz. Pişman olacağınız şeyler yapmadıktan sonra sorun yok.

feritarslan feritarslan (303)
9 yıl önce cevaplandı

  • evet oraya düşer Çözüldü butonuna tıklamayı unutmayın. feritarslan 9 yıl önce