Sizin virüs ve tehdit korumanız kuruluşunuz tarafından yönetilir hatasının çözümü nedir?

Sizin virüs ve tehdit korumanız kuruluşunuz tarafından yönetilir hatasının çözümü nedir? bu videoyu izledim ama regedit teki Disable AntiSpyware silip yeniden başlatıktan sonra tekrar geri geliyor

shaxecon shaxecon (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İlgili videoda sadece o ayar yok. Diğer ayarları da yapman gerekir. Virüs taraması yaptın mı? Tüm adımları tek tek uygulamalısın.

    En çok yapılan hata aşamalardan bir ve ya bir kaç tanesini atlamak. Bunu yapma. Hepsini uygula.

    murat murat (12492)