Sizin virüs ve tehdit korumanız kuruluşunuz tarafından yönetilir hatasının çözümü nedir?

Bu hatanın çözümünü izledim fakat benim cihazımda "windows defender virüsten koruma" adlı dosya gözükmüyor lütfen yardımcı olun

furkantr furkantr (1)
2 yıl önce sordu

  • İşletim sistemin nedir? murat 2 yıl önce

Toplam 1 Cevap

youtube kanalımızda anlatılan yöntem geçerli. Bugün birinde test ettim sorunsuz çalışıyor. İşletim sistemin nedir? Bilgi verirsen iyi olur. Windows 7, Windows 10, Windows 11 ne kullanıyorsun?

Bilgisayarında antivirüs programı yüklü mü?

murat murat (12492)