Sizin virüs ve tehdit korumanız kuruluşunuz tarafından yönetilir

Bu Konudaki çözümleri yaparken son aşamada bende "Windows Defender virüsten korumayı kapat" diye bir şey yok. Microsoft Defender virüsten korumayı kapat var onu da dediği gibi yaptığım hâlde işe yaramadı.

osrnan osrnan (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarında her hangi bir antivirüs programı kullanıyormusun?

    Bilgisayarında antivirüs programı kullanıyorsan bilgisayarından silmeni öneriyorum.

    Temiz ön yükleme yapmayı denedin mi?

    Eğer temiz ön yükleme yapmadıysan - Windows 10 temiz önyükleme nasıl yapılır?

    Adımları takip etmene rağmen düzelmediyse bilgisayarında virüs olabileceğini düşünüyorum, bilgisayarınızı Malwarebytes ile taramanızı öneriyorum.

    Windows sürümün güncel mi?

    Bilgisayarınız güncel değilse günceleme yapmanızda fayda var.

    Sorununuz halen daha devam ediyorsa.

    CMD'yi yönetici olarak açın ve şu komutu girin.

    • REG DELETE "HKLM\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender" /v DisableAntiSpyware

    Komutu girdikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın.

    darkcrak darkcrak (5168)