Skore Televizyon biss desteği var mı?

Şimdi bizim evde dandik bir televizyon var ismini (Skore) google-da arattırdım ama bulamadım nerden almışlarsa artık acaba bu televizyonun biss key desteği varmıdır varsa nasıl açılır?

magdur01 magdur01 (18)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Çok zor bir soru bu. Internette Skore marka bir televizyonun varlığından bile bahsedilmiyor.  Uydu alıcısı tümleşik mi ayrı mı? Skore uygu alıcısının  markası mı? Ancak menüsünü kurcalayarak bulabilirsin. Bu markayı bilen birinin olduğunu sanmıyorum.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Dahili uydu alıcısı var skore televizyon magdur01 5 yıl önce
    • İşin zor @magdur01 internette böyle bir markadan hiç bahsedilmiyor. Kullanım klavuzu olsa bakıp söylicem. murat 5 yıl önce
    • Skore korean tecnology markası bu magdur01 5 yıl önce
    • @magdur01 internette tek bir kaynak bile yok. Ancak kurcalayarak bulmaya çalışacaksın dostum murat 5 yıl önce
    • Kullanım kılavuzunu buldum nelere dikkat etmeliyim bi fikrin varmı? magdur01 5 yıl önce
    • Klavuzda BIS kelimesini ara :) @magdur01 murat 5 yıl önce
    • Bu arada ürünun resmi sitesini buldum www.skore.site yardımcı ola bilirsin belkide magdur01 5 yıl önce
    • @magdur01 modelini öğrensene televizyonun, klavuzda yazar ya da televizyonun arkasında. Adamlar iki sayfalık web sitesi yapmış. Mail atarak sorayım senin için. murat 5 yıl önce
    • 32SA600 bu magdur01 5 yıl önce
    • @magdur01 sordum cevap bekliyorum. murat 5 yıl önce
    • Şimdi bizim evde 2 tane televizyon var 1_Lg 2_Skore mesela kanal kapanıyo herhangi bir spor kanalı lg-No cı module yazıyo magdur01 5 yıl önce
    • Skore-Şifreli kanal yazıyor yani skore biss key var (qaliba) ama nasıl açarız onu bilmiyorum magdur01 5 yıl önce
    • @magdur01 adamlara yazdım mail geri döndü. Mailleri bile çalışmıyor. O ekranda kumandadan bir tuşa basman lazım klavuzda yazmıyor mu? murat 5 yıl önce
    • Napıcaz peki bu oyle kılavuzda yazmaz genelde gizli menude olur onuda nasıl açarım bilmiyorum magdur01 5 yıl önce
    • @magdur01 kurcalayarak bulmaya çalışacaksın. Marka öyle bir marka ki adamların iletişim formları çalışmıyor, email adresleri geçersiz. murat 5 yıl önce
    • İmkanı yok bulamam magdur01 5 yıl önce