Skype'a iPhone üzerinden Facebook hesabı ile giriş

Merhaba,

iphone 4s im var. Skype programı indirdim, yükledim.

Eski hotmail adresimle Microsoft giriş seçeneğinden giriş yapamıyorum. Normal skype kullanıcı adımla skype'ye giriş sağlayabiliyorum ama facebook adresimle skype ye mobilde giriş sağlayamıyorum. Öyle bir seçenek bulamadım. Lakin desktoptan ya da web arayüzünden facebook adresimle girebiliyorum, mobilden yani iphone'dan giriş sağlayamıyorum. Daha önce bununla karşılaşan olduysa yardımlarınızı bekliyorum.

laboustasarim laboustasarim (693)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhabalar sorun skype sürümü ile alakalıymış sorundan 1 ay sonra skype yeni bir güncelleme yaparak piyasaya sundu android ios windosew phone ve windows pc ve mac os pc versiyonlarında iyileştirme yaparak sorunu çözdüler bilginize saygılarımla

    laboustasarim laboustasarim (693)