Skype açılamıyor. Bu bilgisayarda halen bir oturum açmış bulunmaktasınız. Lütfen, oturumu kapatın ve tekrar deneyin

Skype programı ile oturum açmak istediğimde

Skype açılamıyor. Bu bilgisayarda halen bir oturum açmış bulunmaktasınız. Lütfen, oturumu kapatın ve tekrar deneyin

şeklinde hata alıyorum. Fakat skype ne bilgisayarda ne de başka bir cihazda açık değil.

Skype açılamıyor. Bu bilgisayarda halen bir oturum açmış bulunmaktasınız. Lütfen, oturumu kapatın ve tekrar deneyin hatasının çözümü nedir?

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Skype açmak istediğinizda karşılaşılan

    Skype açılamıyor. Bu bilgisayarda halen bir oturum açmış bulunmaktasınız. Lütfen, oturumu kapatın ve tekrar deneyin hatasının çözümü için şunları deneyin

    1. CTRL + SHIFT + ESC tuşlarına aynı anda basın. Görev yöneticisi açılacaktır. (veya Ctrl+Alt+Delete)
    2. Görev Yöneticisinde Skype.exe dosyasını bulun.
    3. Skype.Exe dosyasını sağ tuşla tıklayın ve İşlem ağacını sonlandırı seçin.
    4. Windows + R tuşlarına birlikte basın. Çalıştır açılacaktır.
    5. Çalıştır kısmına %appdata% yazın enter tuşuna basın.
    6. Açılan klasörde bulunan Skype klasörünü yeniden adlandırın (örneğin uzmanim.net gibi).
    7. Şimdi Skype'ı yeniden başlatın

    Skype açılamıyor. Bu bilgisayarda halen bir oturum açmış bulunmaktasınız. Lütfen, oturumu kapatın ve tekrar deneyin hatasının çözümü yukarıdaki işlemlerden ibarettir.

    .

    pelinny pelinny (863)
    10 yıl önce cevaplandı

      Eskiden bu kadar çok olmuyordu görev yöneticisinden kapatınca error veriyordu erişim engellendi diye 2 ve ya 3 program buldum bu hatayı veren programların çözümü oluyordu artık onlarda işe yaramıyor şöyle bir yol var skype kaldırıyorsunuz pc yeniden başlatıyorsunuz %appdata% girip skype klasörünü silip yeniden kurun skype çözülüyor  şimdi gelelim benim sorunuma bunları yaptığım halde açılıyor skype bir süre sonra skype yanıt vermiyor ve kapanıyor tekrar açtığımda ise halen oturum açık diyor bunu yaklaşık 15 defa denedim pc res atmaktan pc kafayı yedi genede aynı sorun devam ediyor virüs olabilirmi ona göre pc formatlıcam pc de dolu oyun var gerek orgin gerek steam ve internetim sıkıntılı o yüzden formata pek yakın değilim yardım :(

      atakangun atakangun (1)