Skype bildirimleri nasıl kapatılır? Windows 8

Windows 8.1 metro arayüzü kullanıyorum. Skype bildirimleri nasıl kapatılır?

Mesaj geldiği zaman çıkan Skype seslerini nasıl kapatırım?

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 8.1'de Skype bildirimleri nasıl kapatılır?

    Windows 8.1'de skype bildirimlerini kapatmak için, şunları yapın:

    1. Windows 8 Başlangıç ekranında Skype simgesini tıklayın.
    2. Skype ekranda açıkken Windows ve C tuşlarına birlikte basın. Charms yani Düğmeler açılacaktır. Ayarları tıklayın.
      Windows 8.1 Skype ayarlar
    3. Açılan Skype Ayarlar ekranında  Seçenekler'i tıklayın.
      Skype ayarlar
    4. Skype Seçenekler ekranı gelecektir. Kaydırma çubuğunu (Scroll) aşağı indirin Bildirimler'i göreceksiniz.
      Gelen anlık mesaj sesi(Uygulamadaki) - Hayır
      Bu sohbette IM seslerini kapat - Hayır olarak ayarlayın.
      skype seçenekler bildirim kapatma

    Windows 8 metro arayüzü kullanan cihazlarda  Skype bildirimlerini yukarıdaki şekilde kapatabilirsiniz.

    Diğer Windows sürümlerinden farklı olarak bir programa aitayarları bulmak Windows 8.1' de daha önce tecrübe etmediyseniz gerçekten eziyet haline gelebiliyor. Pek çok kullanıcı Skype ayarlar, seçenekler menüsüne nasıl erişilir ve skype bildirimleri nasıl kapatılır bunu bilmiyor. Dilerim bu çözüm benim gibi skype bildirimleri nasıl kapatılır diye arayan kişilere yardımcı olur.

    pelinny pelinny (863)