Skype'de sohbet geçmiş nasıl silinir?

Windows 8'de Skype daha önce yapmış olduğum yazışmaları silmek istiyorum.Skype'de sohbet geçmiş nasıl silinir?

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 8 Skype'de sohbet geçmişini silmek için

    • Silmek, temizlemek istediğiniz konuşmayı açın
    • Windows ve C tuşlarına aynı anda basın. Charms yani düğmeler sağ tarafta açılacaktır.
    • Ayarlar > Seçeneklere gelin
    • Sayfayı aşağı doğru kaydırın.
    • Tüm sohbet geçmişini sil altında  Geçmişi Sil mavi renkli butonu göreceksiniz.
    • Geçmişi sil butonuna basarak Skype Sohbet geçmişini silebilirsiniz.
    pelinny pelinny (863)
    10 yıl önce cevaplandı

      Cevabınız için çok teşekkür ederim, işime yaradı.

      erkankarabiber erkankarabiber (1)